web stats

فهرست وب سایت های ایران
دایرکتوری ، فهرست و لیست آزاد وب سایت های ایرانیشتاب دهنده‌ی وب سایت


شتاب دهنده وب سایت باعث می‌شود سایت شما رشد سریع تری نسب به معمول داشت باشد. با فعالسازی سرویس شتاب دهنده‌ی فهرست وب سایت های ایران در درجه‌ی اول نمایش لینک وب سایت شما همیشه جزء اولین نتایج در نتایج دسته بندی‌ها و نتایج جستجوهای فهرست وب سایت‌های ایران به صورت لینک ویژه خواهد بود و در درجه‌ی دوم برای دیده شدن در نتایج اول موتورهای جستجو مثل گوگل و جذب بازدید کننده از آنها، وب سایت شما نیازمند دریافت لینک از خارج سایت است. یعنی یک یا چند سایت با اعتبار بالاتر از سایت شما به یکی از صفحه های وب سایت شما لینک مستقیم و به صورت "dofollow" بدهد. این لینک های ورودی به‌طور مستقیم در اعتبار سایت شما نزد موتورهای جستجو تاثیر گذار است. هر چه اعتبار شما بالاتر باشد، نتایج سایت شما بالاتر از بقیه‌ی نتایج قرار خواهد گرفت.

پس از ثبت لینک به صورت رایگان، با خرید شتاب دهنده فهرست وب سایت های ایران، از این سامانه برای وب سایت خود یک لینک مستقیم و به صورت "dofollow" دریافت کنید. با این کار، با شتاب بیشتری اعتبار سایت خود را افزایش دهید و یک بک لینک با کیفیت دریافت کنید.

اکثر متخصصین بهینه‌ سازی وب سایت (سئو) توصیه می کنند بلافاصله بعد از ثبت دامنه و راه اندازی سایت، آن را در چندین وب دایرکتوری مانند «فهرست وب سایت های ایران» ثبت کنید و از آنها بک لینک دریافت نمایید؛ تا شاهد رشد اعتبار وب سایت خود با شتاب بیشتری باشد.

شتاب دهنده‌ی وب سایت
 

مراحل فعال‌سازی 
۱  

ثبت لینک

رایگان

 

بر خلاف تصورات دریافت لینک حتی "nofollow" بر اعتبار سایت شما تا حدودی تاثیر گذار است؛ علاوه بر آن با ثبت لینک در فهرست وب سایت های ایران از مزایایی مانند قرار گرفتن در لیست دسته بندی های این سامانه و دیده شدن بهره‌مند می‌شوید.


 
 
 
 
 
ثبت لینک
 
 
۲  

شتاب دهنده

۶ ماه
۷۰,۰۰۰
تومان

 

برای فعال سازی شتاب دهنده بعد از ثبت لینک رایگان دامنه سایت خود را در بخش زیر وارد کنید و مراحل را تا فعال سازی کامل ادامه دهید.


به طور مثال: https://irwsd.com 

ملاحظاتنکته ۱: همزمان از چند سایت مختلف بک لینک دریافت نکنید. به تدریج و حداقل با فاصله چند روز لینک سازی کنید.
نکته ۲: لینک های معمولی به صورت "nofollow" می باشد. منظور از لینک های معمولی لینک های رایگانی هستند که شتاب دهنده روی آنها فعال نمی باشد.
نکته ۳: با فعال سازی شتاب دهنده‌ی وب سایت بر روی لینک های ثبت شده، آنها به‌صورت خودکار از حالت "nofollow" به حالت "dofollow" تغییر حالت می دهند.
نکته 4: قبل از فعال سازی شتاب دهنده، رنک دامنه سایت خود را در alexa.com و moz.com با این سامانه «irwsd.com » مقایسه کنید. در صورتی که رنک وبسایت شما بهتر از این سامانه بود شتاب دهنده را برای وب سایت خود فعال نکنید. در صورتی که وب سایت خود را به تازگی راه اندازی کرده اید، قطعا رنک شما بسیار پایین تر از این سامانه است و نیازی به مقایسه ندارد و فعال سازی شتاب دهنده برای وبسایت شما مفید خواهد بود. ثبت لینک معمولی و رایگان به دلیل nofollow بودن هیچ گونه خطری برای هر نوع وب سایتی با هر رنکی ندارد و شما می توانید در صورتی که رنک سایت بهتری نسبت به این سامانه دارید لینک وب سایت خود را در این سامانه با خیال آسوده به صورت رایگان ثبت نمایید. فهرست وب سایت های ایران هیچ گونه مسئولیتی در برابر استفاده نادرست از این سامانه را نمی پذیرد.